Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon/Yomra’da faaliyet gösteren işletmemizde işinde uzman kadromuz ile uygulamalı gerçekleştiriliyor.
Kıymetli öğrencilerimiz ön değerlendirmeden geçerek bünyemize dahil olmaya hak kazandıktan sonra faaliyet alanımızla ilgili konularda önce başlangıç düzeyinde genel bilgiler edinip belirli bir aşamayı geçtikten sonra hemen kendilerine ait masa ve bilgisayar başında işin uzmanı kontrolünde uygulama eğitimine başlıyorlar.
Öğrencilerimiz haftanın 4 günü işletmemizde uygulama yaparken, haftanın 1 günüde teorik dersleri için kayıt ettireceğimiz mesleki eğitim okuluna giderek alanımızla ilgili teorik derslerinin eğitimlerini görüyorlar.
Öğrencilerin hem okul hem meslek edinme süresince devlet ve işletme destekli alacakları en az asgari oran üzerinden minimum %30 u tutarındaki maaş ödeneğidir.
Eğitimimiz ücretli değildir. Herhangi bir ücret almamakla birlikte lisede nasıl öğrenciniz okulunu okuyorsa bizde de o şekilde ücretsiz okumaktadır.
Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylı Lise Diploması , Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylı Usta Öğreticilik belgesi, Mesleki Yeterlilik belgesi, Google ADS reklam uzmanlığı Sertifikaları
Elbette, iletişim bölümümüzde yer alan bilgilerden ulaşım sağlayarak ziyaret için randevu talep edebilirsiniz.
Yılın 365 günü okuduğu okuldan nakilini işletmemize alarak uygulamalı eğitim sürecine dahil olabilir.
Tabi ki liseyi bitirip mezun olan çocuğunuz okul puanı katkısı ile birlikte üniversite sınavına girerek kazandığı herhangi bir bölüm için üniversite öğrenimine devam edebilir.
Uzman destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?